Sistempark.net | Arıtma ve Çevre Teknolojileri | KİMYASAL ATIKSU ARITMA SİSTEMLERİ - Sistempark.net | Arıtma ve Çevre Teknolojileri
1310
page,page-id-1310,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,large,shadow3
title

ŞPŞPŞPŞKimyasal Atıksu Arıtma Sistemleri

Endüstrilerden kaynaklanan Atıksuların arıtımında bir çok kimyasal proses uygulanmaktadır. Ham Atıksuyla yapılan analizler doğrultusunda bulunan kirlilik yükleri ile birlikte atıksu numunesi ile yapılan JAR testi (Arıtılıabilirlik Çalışması) sonucunun değerlendirilmesiyle en uygun proses seçimi yapılarak Atıksu Arıtma Tesisinin tasarımı gerçekleştirilmektedir. Proses Seçimi, Tesisin ilk Yatırım maliyeti ve işletme maliyeti açısından büyük önem arz etmektedir.

Özellikle Kimyasal Atıksu Arıtma Sistemleri konusunda önemli referanslara sahip olan Firmamız, Metal kaplama, Tekstil, Maden, Otomotiv, Geri Kazanım v.b. sektörlerde aranan bir uygulayıcı konumundadır. Firmamız bugüne kadar 100’ü aşkın tesisi başarıyla hayata geçirmiştir.

Firmamız kurmuş olduğu Kimyasal Atıksu Arıtma Tesislerinde kullanılan tüm ünite ve ekipmanların neredeyse tamamının imalini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Ünitelerin tamamı Poliporpilen (PP) ve Polietilen (HDPE) malzemelerden imal edilmektedir. Bu malzemenin kullanım sebebi ise Kimyasal Dayanımının çok yüksek olmasıdır. Ayrıca tesislerimiz PLC ünitesi kullanılarak tam otomatik çalışacak şekilde tasarlanmaktadır. Firmamız daima uzun ömürlü ve kalıcı tesisler kurmanın yanı sıra kendine özgü tasarımları ile daha ekonomik, yüksek verimliliği olan, çevreci tesisler kurmayı hedeflemektedir.

AVANTAJLAR

Yüksek Verimlilik – Uzun Ömürlü – Tasarım Esnekliği – Kimyasal Dayanımı Yüksek – Minimum İşletme Maliyeti – Bakım Maliyeti Düşük – Otomatik Çalışma – Minimum Personel İhtiyacı

jigolo ol