Sistempark.net | Arıtma ve Çevre Teknolojileri | Multimedya Filtreler - Sistempark.net | Arıtma ve Çevre Teknolojileri
2184
single,single-post,postid-2184,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,large,shadow3

BLOG

Multimedya Filtreler

04 May 2015, by sistempa in Genel

k-multimedia-filtreler Multi Media Filtreler suyun içerdiği askıda katı maddeleri, bulanıklığı ve diğer partikülleri uzaklaştırmak amacı ile kullanılır. Sistem granülometre dereceleri farklı, birden fazla katmanın gövde içine yerleştirilmesi ile oluşturulur. Multi Media Filtrelerin, katı maddeleri sudan ayırmasının yanısıra ikinci bir görevi kendisinden sonra konumlandırılacak olan ekipmanı korumasıdır. Filtrasyonu iyi yapılmış bir sistemde diğer arıtma filtrelerine gidecek olan yük minimize edileceğinden ekipmaniann ömrü uzatılmış ve verimliliği artınlmış olacaktır.

Multi Media Filtreler, proses suyu ve içme suyu antımında ön arıtma olarak veya atıksu arıtma sistemlerinden çıkan arıtılmış suyun bulanıklığının giderilmesinde de kullanılırlar.

Multi Media Filtreler, filtrasyon ihtiyacınızı karşılayacak çeşitli kapasiteler ve hızlar için en uygun çözümü sunmaktadır. İşletim rahatlığı ve servis desteği ile optimum süre çalışırlar. Multi media filtrenin verimliliğini etkileyen parametreler; fıltre gövdesinin iyi yataklanması ve yüzey hızının doğru seçilmiş olmasıdır. İyi yataklanmış ve yüzey hızı kirlilik yüküne uygun seçilmiş bir Multi Media Filtrede filtrasyon hassasiyet i 15-20 mikronun altındadır.

Servis periyodunda, süzülerek fıltre katmanlan arasında tutulan partiküller, geri yıkama periyodunda deşarj edilerek, filtre malzemesinin temizlenerek medianın tazelenmesi sağlanır.

 

MULTİ MEDIA FİLTRE SİSTEMLERİ
AF Serisi Teknik Tabloları

multimedya tablo

LEAVE A COMENT

jigolo ol